Dlaczego nasz kurs jest wyjątkowy?

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać!

abc2

Wrócimy z Tobą do samych początków matematyki, wytłumaczymy Ci jak sprytnie i szybko radzić sobie z ułamkami, pierwiastkami i potęgami. Pokażemy wszystkie znane sposoby rozwiązywania zadań. Każdy krok będzie dokładnie wytłumaczony, dzięki czemu na pewno nie dojdzie do sytuacji, w której będziesz zadawać sobie pytanie „skąd to się wzięło?”. Omówimy z Tobą dokładnie cały materiał, tak, że w maju matura z matematyki będzie dla Ciebie tylko formalnością!

zadanie

Zadania mają formułę maturalną, dzięki czemu nie stracisz nawet jednego dnia na robienie czegoś, co nie przyda Ci się na maturze. Pojawią się trzy typy zadań: zadania zamknięte, zadania krótkiej odpowiedzi i zadania otwarte. A teraz najlepsze! Wszystkie te zadania będą sprawdzane przez naszych nauczycieli. Zadania zamknięte sprawdzane będą automatycznie, natomiast zadania otwarte zostaną ocenione w ciągu 24h. W każdej ocenie dostaniesz nie tylko punkty, jakie przyznałaby CKE, ale także cenne wskazówki i porady. Co więcej, do każdego zadania (zarówno zamkniętego, jak i otwartego) jest gotowe rozwiązanie krok po kroku w formie wideo, które możesz obejrzeć w każdej chwili.

net

Wiemy, że może być Ci ciężko regularnie się uczyć przez tyle miesięcy. Dlatego każdy miesiąc, w trakcie którego będziesz systematycznie rozwiązywać zadania i zdobędziesz w nich nie mniej niż 30% punktów, będzie nagrodzony. A co to za nagroda? Miesięczny dostęp do wybranej przez Ciebie platformy streamingowej! Czyli w zamian za Twoją ciężką pracę otrzymasz dostęp do takich platform jak Netflix, Disney+, HBO GO, Amazon Prime Video, CDA, Ipla lub Player. Ty wybierasz!

pytanie

Na maturze w 2023 poza samą umiejętnością rozwiązywania zadań, CKE oczekuje od Ciebie także znajomości niektórych dowodów matematycznych (np. dowód twierdzenia cosinusów i sinusów). Wszystkie te dowody dokładnie Ci wytłumaczymy w bonusowych filmach. Ponadto pokażemy Ci ukryte funkcje kalkulatora, które znacznie ułatwią Ci zdobycie świetnego wyniku na maturze.

maturaprobna

Co miesiąc na platformie pojawi się matura próbna, w której zobaczysz wszystkie omówione do tego momentu tematy. Dzięki temu wszystko na bieżąco będziesz sobie powtarzać. Podobnie jak zadania do każdej próbnej matury znajdziesz także rozwiązanie wideo krok po kroku. Twoją maturę także sprawdzimy i ocenimy wedle zasad CKE.

pytanie2

Jeśli w trakcie nauki pojawi się w Twojej głowie pytanie, na które nie znajdziesz odpowiedzi w kursie, wyślij je do nas. Zbierzemy wszystkie Wasze pytania odpowiemy na nie na grupowym live.

kartawzorow2

Za każdym razem, gdy w trakcie kursu pojawi się wzór zaczerpnięty z karty wzorów, pokażemy Ci, w którym dokładnie miejscu się znajduje, kiedy należy z niego korzystać i w jaki sposób. Dzięki temu, na egzaminie maturalnym karta wzorów będzie dla Ciebie prawdziwą pomocą.

focus

W trakcie każdego filmu wideo będą nieregularnie pojawiały się proste pytania odnoszące się do właśnie omawianego materiału. Pomoże Ci to utrzymać uwagę, a przy okazji sprawdzi czy udało Ci się już zapamiętać omawiane zagadnienie.

Kurs maturalny

Podstawa programowa

Egzamin ósmoklasisty

Nasza misja

Top