Nasza misja

Celem naszej Akademii jest pomoc młodym ludziom zrozumieć matematykę. Często jest ona przedmiotem, którego uczniowie najbardziej się obawiają na egzaminach. Stworzyliśmy więc Akademię żeby to zmienić!

COVID-19 i jego skutki

Gdy w Polsce pojawił się COVID-19 dla bezpieczeństwa wszystkich uczniów nauczanie zostało przeniesione „do Internetu”. O ile sam pomysł był dobry, to niestety wszyscy wiemy jak wyglądało jego wykonanie. Szkoły nie były przygotowane na profesjonalne prowadzenie zajęć online przez co cierpieli uczniowie. Lekcje w pidżamie, drzemki w trakcie zajęć, brzmi znajomo? A teraz nagle się budzisz i widzisz, że do matury zostało już tylko kilka miesięcy. Ciężko samemu nadrobić te wszystkie stracone lata, dlatego chcemy Wam pomóc. 

Nowa, trudniejsza podstawa programowa

Matematyka nigdy nie należała do łatwych przedmiotów. Jednak, mimo, że może Ci się teraz wydawać inaczej, jest bardzo przydatna w życiu. Matematykę naprawdę warto rozumieć i umieć zastosować. Ministerstwo Edukacji i Nauki również to zauważyło i tak powstała nowa podstawa programowa, która skupia się na dogłębnym zrozumieniu matematyki i umiejętności jej zastosowania. Dlatego też nowa matura będzie dużo trudniejsza, niż te przeprowadzane do 2022 roku. Jednak ze względu na wspomnianą już naukę zdalną, obecna wiedza z matematyki wśród maturzystów jest w bardzo kiepskim stanie. Nikt Was za to nie wini, wręcz przeciwnie. My dostrzegliśmy ten problem i postanowiliśmy dać Wam rozwiązanie. Współpracując z nami zdobędziecie wymarzone wyniki na maturze!

Wierzymy w Ciebie i chcemy Ci pomóc

nasz kurs powstał z myślą o Tobie, bo zależy nam na tym, by udało Ci się świetnie napisać maturę

Wiara w siebie

Z nami uwierzysz w swoje możliwości i otworzysz przed sobą wszystkie drzwi!

Motywacja

Natłok obowiązków w życiu nastolatka może być ogromny. Rozumiemy, że czasem może Ci się po prostu "nie chcieć" już nic robić. Dlatego wyciągamy do Ciebie rękę i oferujemy pomoc z odnalezieniem motywacji do nauki!

Luźna atmosfera

Dokładamy wszelkich starań byście czuli się swobodnie na naszym kursie. Pamiętaj - jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Indywidualne podejscie

Wiemy, że każdy jest inny, dlatego staramy się jak najbardziej dopasować kurs specjalnie do Ciebie!

Pozytywne ocenianie

W trakcie sprawdzania Twoich zadań skupimy się na Twoich mocnych stronach i udzielaniu Ci rad jak poprawić te słabsze. Nasze oceny są tylko po to, by Tobie pomóc!

Koniec strachu

Wyobraź sobie iść na maturę z matmy na pełnym luzie. Widzisz to? To możesz być Ty!

Dołącz do nas i pokochaj matematykę!